כסא שירותים למבוגרים ונכים

כסא שירותים למבוגרים ונכים

כסא שירותים למבוגרים ונכיםמבחר דגמים כסא שירותים טלסקופי, כסא גלגלים לשירותים, כסא רחצה למקלחת למבוגרים ניתן לניקוי ולתחזוקה פשוטה. אנו מספקים מגוון כסאות שירותים במחירים נוחים.

אנשים הסובלים מנכות זמנית או קבועה, מעבר לקושי הפיסי, חווים קושי משמעותי בעצמאות שלהם.
כשיכולת הניידות נפגמת, משהו בביטחון העצמי, ב”לקיחת” העצמאות נפגם גם כן.

כיסא לשירותים הוא פתרון נהדר לכל מי שרוצה להחזיר לעצמו עצמאות גם אם חלקית בזמן הרחצה.
הישיבה על כיסא שירותים תפחית את החשש לנפילה, החלקה או תשישות,
כיסא שירותים למבוגרים , לאו דווקא מתאים למי שתנועתו מוגבלת.

תפקידו של כיסא או מושב לשירותים:

לאפשר לכל מי שהשימוש בשירותים בעמידה מהווה קושי עבורו בשל הסיכון הממשי של מעידה ותשישות, לשימוש בשירותים בעצמו.
כיסא לשירותים חשוב ביותר גם לאנשים שאחת מרגליהם נתונה בגבס. הישיבה בגובה הנכון, על האסלה מאפשרת להניח בנוחות את הרגל שאינה ניתנת לקיפול. גוף הכיסא עשוי אלומיניום, המושב והגב עשויים פלסטיק קשיח. במושב הכיסא יש “סיר” לניקוז הצרכים,  רגליות הכיסא טלסקופיות, לבחירת הגובה הרצוי ובתחתיתן גומי מונע החלקה המשפר את יציבות הכיסא. רצוי להצמיד את הכיסא לקיר או לניאגרה למניעת התהפכות. את גב הכיסא ניתן להסיר ולהרכיב בקלות בחלק מהדגמים.
מתאים לנשיאת משקל של עד 100 ק”ג.

להלן סוגים שונים של כסאות מקלחת:

כיסא מקלחת קבוע בקיר ללא רגליות

מדובר בכיסא מתקפל המחובר לקיר המקלחת, באמצעות ברגים. הכיסא מקופל וצמוד לקיר כדי לאפשר רחצה בעמידה. כדי להתרחץ בישיבה, ניתן לפתוח אותו בקלות ובבטיחות. מושב הכיסא עשוי פלסטיק קשיח ומוטות הכיסא מפלדה מגולוונת. הכיסא מתקפל, וכך השימוש במקלחת נעשה בנוחות גם עבור מי שלא זקוק לו.

כיסא רחצה ושירותים קומוד

כיסא תמיכה עם ידיות, לשימוש נח ויציב בשירותים ובמקלחת.

כיסא גלגלים לשירותים טרנזיט

זהו כיסא בעל ארבעה גלגלים קטנים אשר נועד להובלה ע”י מלווה. גוף הכיסא עשוי מחומרי על חלד, המושב וגב הכיסא עמידים במים. בגב הכיסא יש שתי ידיות הולכה שנועדו להובלה. הגלגלים האחוריים מצוידים בשני מעצורים לנעילת הגלגלים. במושב הכיסא ישנו פתח המאפשר עשית צרכים.

כיסא גלגלים לרחצה טרנזיט נוחיות השימוש

לכיסא יש גלגלים קטנים (גלגלי טרנזיט), אשר מקטינים משמעותית את משקל הכיסא ואת נפחו. וכך השימוש בבית הופך להיות נוח, ובפרט בחדר השירותים והאמבטיה, כי ישנן אפשרויות תמרון רבות.

עשיית הצרכים מתאפשרת ע”י הצבת כיסא הרחצה מעל האסלה וכך מתאפשר שימוש רגיל בשירותים. לחילופין, הכיסא מצויד במאחז לסיר, ובסיר שניתן לשלוף אותו בקלות ולנקותו. בעת הרחצה ממקמים אותו במקלחון באופן שמאפשר רחיצה תוך כדי ישיבה.

למי מתאים כסא שירותים או כסא רחצה לאמבטיה?

לכל איש או אישה המתקשים לעמוד, עמידה ממושכת, או שצריכים עזרה בפעולות בחדר האמבטיה. במקרה שבו הקשיש או הצעיר אינו יכול לנוע לבדם, ישנם כסאות רבים המגיעים עם 4 גלגלים לשינוע קל ונוח להעברתו מהמיטה ישירות לחדר האמבטיה. סיבה נוספת וחשובה לא פחות, מניעת החלקה ונפילות!

בקטגוריה זו נותן למצא את כל סוגי כסאות לשרותים והרחצה למקלחת המומלצים כסאות לשרותים מפלסטיק קשיח רחיץ ועד נרוסטה על חלד או ברזל חזק למשקלים כבדים. כסאות רחצה למקלחת בחדר האמבטיה עם ובלי גלגלים לפי דרישת הלקוח דגמים שונים של כסאות רחצה מחומרים שונים רחיצים או מסיביים למשקלים גדולים.

לסיכום, חשוב לפרוס שטיח נגד החלקה בכל אמבטיה או מקלחת! כך נשמור על יציבות המתרחץ ונימנע החלקה.

ניתן לחייג ולהתייעץ איתנו, נשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה.

שיתוף:

עוד בהקשר לכסא שירותים למבוגרים ונכים.
מאמרים נוספים
היתרונות של קלנועית מתקפלת להשכרה

ניווט בג’ונגל העירוני או הנאה מטיול נינוח יכול להיות טרחה למדי עבור אנשים עם מגבלות בניידות. קלנועית מתקפלת להשכרה יכולה לספק מענה לאתגרים אלו, להציע