הסבר על 5 מאפיינים עיקריים שאף אחד לא רוצה שתדעו

הסבר על 5 מאפיינים עיקריים שאף אחד לא רוצה שתדעו

הסבר על 5 מאפיינים עיקריים שאף אחד לא רוצה שתדעובין החברות שמציעות ציוד לבעלי מוגבלויות אנחנו יכולים למצוא סוגים שונים של ציוד חשמלי מורכב שהאיכות שלו היא קריטית לא רק במובן של תמורה למחיר. החשיבות של תקינות הציוד לבעלי מוגבלויות היא קריטית גם משום שכל השבתה שלו מונעת מהם להתנייד או לקבל את הסיוע שהם זקוקים לו וגם משום שהעלויות של תיקונים כאלה יקרות מאוד. לכן, כל חברה כזאת שמציע ציוד חשמלי יקר כמו כיסא גלגלים חשמלי, למשל, שהוא בעל תכונות חזקות ויציבות למרות הרכיבים האלקטרוניים הרבים, היא חברה שאפשר לומר עליה שאיכות המוצרים שלה הופכת אותה לאמינה ובעלת אחריות רבה בתכנון וייצור ציוד כזה.

כיסא גלגלים מתוחכם ומודרני

בין הסוגים של ציוד ממונע שאנחנו זקוקים לו הכי הרבה לאנשים עם מוגבלויות אנחנו מוצאים כיסא גלגלי חשמלי שמחליף את הכיסא המיושן שמונע בכוח הידיים. היתרונות של כיסא כזה הם ברורים ככל שיש יותר אנשים בעלי מוגבלות להניע גם את עצמם לבד, ולכן החשיבות של כיסא חשמלי היא עצומה. היתרונות של כיסא כזה הם לא רק בנוגע ליכולת ההנעה של הכיסא לבד ובכך להפוך בעלי מוגבלויות לעצמאים לגמרי, אלא גם הודות לעובדה שהם בנויים היום מטבע הדברים מחומרים מתקדמים יותר שזקוקים לתשומת לב גם לשילוב ביניהם כדי לקבל את ההנעה האופטימלית ללא תקלות וללא שיבושים במנגנונים החשמליים. המורכבות של כיסא כזה הופכת את החברה לאחת המובילות בתחום זה דווקא הודות לייצור כיסא גלגלים אמין, יציב, מעוצב ונוח להפעלה ולתחזוקה.

חמישה דברים שחשוב לדעת על כיסא גלגלים חשמלי

  • העיצוב של כיסאות כאלה הוא יותר ארגונומי ומותאם לגוף משום שהיום כבר נצבר ידע רב על העיצוב המתאים ביותר שאינו מקשה על הגוף לשבת בו שעות. זה מחייב יציבות מבלי שיהיה כבד מדי לנשיאה או להנעה. את הכיסא מקפלים בדרך כלל כדי לשאת ולהסיע אותו ממקום למקום ולכן המשקל המקסימלי חייב להיות כזה שאפשר יהיה לעשות זאת לבד אבל מבלי לאבד את החוזק והיציבות שלו. בכיסא זה המשקל הוא 41 קילו, כולל סוללה.
  • סוג המנוע הוא Brush ,DC250W*2pcs, מנוע שנחשב למנוע אמין שמספק יציבות רבה, תנועה חלקה ומעבר מהיר וחלק בין הפעולות השונות כמו מעצירה להתנעה ונסיעה ולהפך. זה בדיוק המנוע שמספק לכל מי שמשתמש בכיסא את הביטחון והבטיחות בהפעלת הכיסא ושליטה מלאה בו ובתנועה שלו.
  • סוללה – סוללה חשמלית נטענת שמגיעה ליכולת מלאה בתוך 8-7 שעות ומוכנה לפעולה. משקלה כ-3 קילו ומספיקה ל-15 ק”מ לטעינה.
  • גלגלי אוויר מסיביים שנחשבים בטיחותיים ויציבים על מנת למנוע התהפכות בגדלים 10 ו-16 אינץ’. לגלגים נוסף מעצור אלקטרומגנטי שמוסיף ביטחון בהנעת הכיסא ותפעול נוח שלו.
  • אחריות מלאה למוצר ולכל מרכיביו וטיפול שניתן על ידי החברה במקום אחד, עם שירות לקוחות קשוב ומסור.

שיתוף:

עוד בהקשר להסבר על 5 מאפיינים עיקריים שאף אחד לא רוצה שתדעו.
מאמרים נוספים
חווה את עתיד הניידות עם קלנועית מתקפלת

הצטרפו אלינו כשאנו חוקרים את עתיד הניידות דרך העדשה של קלנועית מתקפלת. המאמר מתעמק בעיצוב החדשני, הפונקציונליות יוצאת הדופן והפוטנציאל הטרנספורמטיבי של קלנועית מתקפלת לעתיד

צלילה לתוך המדע מאחורי מקל הליכה

מקל הליכה, כלי פשוט אך מתוחכם, מסייע לניידות במשך מאות שנים. המאמר מתעמק במדע מאחורי העיצוב והפונקציונליות שלו, כיצד הוא משפר את האיזון וההתפתחות שלו