ההבדלים בין ההליכונים והרולטורים שונים

ההבדלים בין ההליכונים והרולטורים שונים

ההבדלים בין ההליכונים והרולטורים שוניםרולטור הינו הליכון משודרג אשר הפך למוצר הפופולארי ביותר בקרב האוכלוסיה המבוגרת. ישנם דגמים רבים, אומנם נראים אותו הדבר אבל שונים, במחירים משתנים.

אז איך תדעו מה לשאול? כדי לקנות את הרולטור או הליכון שאתם מחפשים במחיר סביר?

 מה צריך לבדוק לפני הקנייה רולטור או הליכון למבוגרים?

1. גוף ומשקל של ההליכון – החומר ממנו גוף המוצר בנוי, ישנם לרוב 2 סוגים נפוצים הברזל והאלומיניום אשר לכל אחד יתרונות וחסרונות שלו. לרוב הברזל יהיה זול יותר וכבד יותר לעומת האלומיניום שיהיה זול יותר וקל משקל יחסית לברזל.

2. גלגלים של ההליכון – ישנם יצרנים ויבואנים שונים המייצרים את הרולטור בדגמים שונים של גלגלים גודל, עובי וסוג הצמיג (אוויר או גומי/סיליקון) של הגלגלים ישפיעו על “חוויית המשתמש” מעבר לסוג הגלגל יש לבחון את הנוחות בשימוש רולטור בעל 3 גלגלים או 4 גלגלים דבר המשתשנה ממשתמש למשתמש.

שימו-לב ל4 הקריטריונים להבטיח את הרולטור האידיאלי שאתם מחפשים.

3. מעצורים / בולמי יד – לרוב כל הרולטורים (לעומת ההליכונים) מגיעים עם מעצורים / בולמי יד, אשר אמורים למנוע החלקה או נפילה בזמן השימוש ברולטור בשיפועי הדרך, או בזמן ישיבה על רולטורים בעלי מושב ישיבה ייעודי.

4. רולטורים והליכונים מתקפלים – מאפשרים את היכולת להיכנס לתא המטען של הרכב בצורה קלה ונוחה שאינה תופסת מקום רב. בנוסף משמש לאילו שאינם משתשמשים ברולטור באופן יום יומי ומעוניינים לאחסן בארון בצורה שלא תופסת מקום בבית.

5. רולטור או הליכון עם מושב ישיבה – למציאת הרולטור האידיאלי עבורכם יש לבדוק את הצורך שלכם במושב ישיבה ייעודי, דבר המאפשר ישיבה ומנוחה בטיולים ארוכים או סתם לרדת לפארק או לגינה, ישנם רולטורים סעודיים יותר הכוללים גם רגליות לרגליים ההופכות את הרולטור לסוג של כסא גלגלים למרחקים קטנים.

6. מקום איחסון – בדקו האם הרולטור מגיע עם תיק ייעודי או סלסלה לפי הצורך והנוחות שלכם.

לסיכום, ישנם סוגים, דגמים ותוספות רבות לרולטורים אשר משפיעים על איכות חווית המשתמש והמחיר, בחרו את הרולטור שמתאים לכם!

שיתוף:

עוד בהקשר לההבדלים בין ההליכונים והרולטורים שונים.
מאמרים נוספים
חווה את עתיד הניידות עם קלנועית מתקפלת

הצטרפו אלינו כשאנו חוקרים את עתיד הניידות דרך העדשה של קלנועית מתקפלת. המאמר מתעמק בעיצוב החדשני, הפונקציונליות יוצאת הדופן והפוטנציאל הטרנספורמטיבי של קלנועית מתקפלת לעתיד

צלילה לתוך המדע מאחורי מקל הליכה

מקל הליכה, כלי פשוט אך מתוחכם, מסייע לניידות במשך מאות שנים. המאמר מתעמק במדע מאחורי העיצוב והפונקציונליות שלו, כיצד הוא משפר את האיזון וההתפתחות שלו