אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה למבוגרים כבדי שמיעה

אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה למבוגרים כבדי שמיעה

אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה למבוגרים כבדי שמיעהאוזניות לטלוויזיה הם אוזניות המגבירות את עצמת השמע ומאפשרות לציבור המבוגרים ולכבדי השמיעה לשמוע בצורה ברורה יותר את הטלוויזיה. האוזניות הן אלחוטיות ובעלות סוללות ליתיום חזקה ועמידה לאורך השנים. ניתן לסנכרן את האוזניות בקלות לכל סוגי הטלוויזיות. השליטה בעצמת הקול הינה נקודתית ומותאמת לרמת שמיעת המשתמש ובהתאם לצרכיו.

אוזניות טלוויזיה חדישות לכבדי שמיעה המאפשרת לכם לצפות בטלוויזיה בצורה אלחוטית, מבלי חוטים או התקנות מיוחדות. תהליך ההתקנה הראשוני הינו קל ומהיר במיוחד המתבצע באופן חד פעמי. עצמת הסאונד המתנגנת באוזניות חזקה במיוחד אינה תלויה בעצמת הסאונד המתנגנת בטלווזיה עצמה, כלומר ניתן לקבוע את עצמת הקול באוזניות בצורה אישית על אף שהמוסיקה בטלווזיה עצמה מושתקת לחלוטין וכך לא להפריע לאחרים בסביבתנו. עוצמת השמע המתנגנת באוזניות ברורה במיוחד , מה שמאפשר לכם להנות משמיעה רציפה לאורך זמן. לאחר ניסיון רב בתחום אביזרי השמיעה לטלוויזה, אנו משווקים מגוון אוזניות ייחודיות העונות על הצרכים החשובים בקרב האוכלוסייה השונה

סוגי אוזניות לטלוויזיה

 1. תצורה – המבחר הגדול של אוזניות לטלוויזיה שמוצע היום בישראל מציג בראש ובראשונה שתי אפשרויות ענידה, אם נקרא לזה כך. התצורות העיקריות של האוזניות הן “בתוך האוזן” ו”קשת”. כך יכול לבחור כל אחד את הסגנון הנוח לו כדי לבלות שעות מול הטלוויזיה ללא כל תחושת אי נוחות.
 2. סינון רעשים – צופי טלוויזיה יכולים לעתים לסבול מרעשי סביבה ולכן סינון רעשים הוא דבר חשוב באוזניות כאלה. היום יש אוזניות מתקדמות שמציגות סינון אקטיבי בזכות שידור של גל קול שהינו מנוגד לרעשים שמפיקה הסביבה. עבור מי שסביבתו רועשת, מדובר על אפשרות אמיתית ליהנות מכל סאונד שמושמע כרגע בטלוויזיה שלו.
 3. איכות הסאונד – נתון כמו THD מדגיש את ההבדל בין איכות הסאונד של אוזניות שונות לטלוויזיה. ככל שנתון זה גבוה יותר כך יכול לסבול המאזין לשידור מעיוות גדול יותר. לכן חשוב למצוא אוזניות עם אחוז עיוות נמוך כמה שיותר.
 4. ווליום – סוג הדרייבר שמותקן באוזניות וגודלו (במ”מ) משפיעים על עושר הצליל ועל עוצמתו באוזניות. דרייברים שמגיעים גם עד ל-50 מ”מ יכולים בקלות רבה להעצים את חוויית השמע ולהציע באסים משובחים יותר.
 5. חומרי ייצור – מאחר ואנו מדברים על שימוש ממושך מול הטלוויזיה, הרי שיש לזהות את רמת חומרי הייצור. זאת כדי שניתן יהיה ליהנות הן מאיכות שמע גבוהה והן מנוחות אמיתית לאורך זמן.
 6. כבל – יש מספר דברים חשובים לגבי אוזניות לטלוויזיה שמגיעות עם כבל. אורך הכבל חייב להיות מתאים למרחק הצפייה מהטלוויזיה, ובנוסף לכך איכות הכבל תלויה בחומר הייצור שלו, כך שכבל שעושי נחושת נטולת חמצן – OFC ישפר מוליכות לעומת כבל מנחושת רגילה ובכך ישפר את ביצועי הסאונד. יש לשים לב גם להבדל בין כבל עגול לשטוח (שמתפתל פחות סביב עצמו).
 7. האפשרות האלחוטית – אוזניות אלחוטיות הן כבר לא דבר חדש עבור צופי טלוויזיה בכל העולם, ולכן רבים שמתעניינים באופציה יעילה כזו צריכים להכיר צורות תקשורת אלחוטיות שונות כמו בלוטוס, RF (תדר רדיו), ואינפרא אדום כדי להחליט מה יותר עדיף להם אישית.
 8. תקע – לרוב נמצא תקע של 3.5 מ”מ באוזניות לטלוויזיה, אך לעתים יש דגמים מקצועיים יותר שלהם תקע במידה של 6.3 מ”מ. בנוסף, יש תקעים שמצופים זהב כדי להבטיח מגע יציב והעברת סאונד טובה יותר.
 9. היבטי המחיר – קל מאוד לזהות איכות ירודה של אוזניות לטלוויזיה מאחר והיא באה לידי ביטוי בחומרי ייצור פשוטים, בטכנולוגיה בסיסית, בנוחות לא מספקת ולעתים גם במחיר זול מדי. אוזניות איכותיות הן כאלה שהושקע המון בפיתוחן ובייצורן, ולכן אך טבעי שהן יעלו יותר מאוזניות פשוטות.
 10. אחריות – לרוב, מדובר על אחריות של שנה לאוזניות כאלה.

שאלות נפוצות

 • כיצד מחברים אוזניות לטלוויזיה?

אוזניות חוטיות מתחברות אל כניסת האוזניות בטלוויזיה ע”י כבל 3.5 מ”מ.

אוזניות אלחוטיות לטלוויזיה מגיעות עם משדר מיוחד שמתחבר לטלוויזיה. אותו משדר ניתן לחבר אל חיבור אוזניות 3.5 מ”מ, חיבור RCA (בננה) או חיבור אופטי TOSLINK S/PDIF. מומלץ לבדוק בכל דגם של אוזניות מה אפשרויות החיבור שלו ולוודא כי בטלוויזיה יש את הכניסה המתאימה.

שיתוף:

עוד בהקשר לאוזניות אלחוטיות לטלוויזיה למבוגרים כבדי שמיעה.
מאמרים נוספים
היתרונות של קלנועית מתקפלת להשכרה

ניווט בג’ונגל העירוני או הנאה מטיול נינוח יכול להיות טרחה למדי עבור אנשים עם מגבלות בניידות. קלנועית מתקפלת להשכרה יכולה לספק מענה לאתגרים אלו, להציע