לטוס לחו"ל עם קלנועית מתקפלת להשכרה

מתכננים טיסה לחו”ל וצריכים קלנועית מתקפלת להשכרה – איך עושים את זה נכון?

מתכננים טיסה לחו"ל וצריכים קלנועית מתקפלת להשכרהטיסות לחו”ל או לכל מקום בארץ הן הליך פשוט למדי למי שנוסע ללא מוגבלות כלשהי וצמוד לציוד כמו קלנועית או כיסא גלגלים חשמלי.

זה קשור לא רק לתקנות הבטיחות והחשש מציוד חשמלי כזה אלא גם לנושאים שקשורים למטען הנוסף וגם כמובן לצרכים של הנוסע במהלך הטיסה עצמה שחייבים לקבל מענה מתאים.

עם זאת, יש הליכים ברורים להטסת קלנועית או כיסא גלגלים ולכן אין סיבה לוותר על טיסה לחופשה או לטיול משום שהיום קל יחסית גם להיענות לדרישות של נוסעים בעלי מוגבלויות שונות.

כל מה שצריך לעשות זה להסדיר מראש את הטיסה המיוחדת ואת האישורים הנדרשים של חברת התעופה להטסה, כמו גם את הטסת הציוד כמטען, לקבל ליווי צמוד של מלווה ודייל מיוחד שמטפל בכם.

חשוב לומר גם שמי שזקוק לטיפול רפואי או השגחה רפואית מיוחדת נוסף על כך מתבקש לעדכן זאת בעת הפקדת הכיסא והסדרת העלייה למטוס בכיסא שמכינים לו וברכב מיוחד עד המטוס.

מה צריך לדעת כדי להטיס קלנועית או כסא גלגלים חשמלי לחו”ל?

כדי לקבל את השירות המיוחד לנוסעים עם מוגבלויות וליווי מיוחד שדואג לכל מה שנחוץ לכם יש ליצור קשר עם חברת התעופה כ-48 לפני הטיסה בטלפון, בווצאפ או במייל.

השירות זמין גם למי שטס מישראל וגם למי שטס מחו”ל וזקוק לטיסה כזאת לישראל.

בפנייה זו מסדירים את השירות ומסבירים אם אתם זקוקים להטסת כיסא הגלגלים או הקלנועית שלכם ומסדירים את שירות כיסא הגלגלים שמיועד לכם לעלייה למטוס וגם בטיסה עצמה, בזמן שהציוד שלכם מוטס כמטען.

כשאתם מגיעים לנמל התעופה עליכם לגשת לדלפק שמיוחד לנוסעים בעלי מוגבלויות על מנת לקבל את כיסא הגלגלים שמוכן לכם ומעלה אתכם למטוס בנסיעה ברכב מיוחד למטוס, בנפרד.

בדלפק זה גם מפקידים את הציוד שלכם ומקבלים אותו בחזרה כשנוחתים בנמל היעד.

קלנועית להשכרה – מידע חיוני נוסף למי שנוסע עם קלנועית או כיסא גלגלים חשמלי

ציוד חשמלי הוא ציוד רגיש להטסה, מטבע הדברים, ולאו דווקא בגלל גודלו ולכן עליכם לספק לחברת התעופה מידע מלא לגבי המפרט הטכני שלו ולקחת אתכם את הדפים שכוללים זאת.

המפרט יכלול את שם הציוד והדגם, מידות כמו גודל ומשקל וחשוב מאוד לציין את סוג הסוללה כדי להבטיח את בטיחות ההטסה.

החברה תספק לכם אישור הטסת ציוד ניידות ויש לוודא איתה את הליווי והעזרה שתקבלו בעלייה ובירידה מהמטוס.

הציוד חייב להיות תקין וללא תקלות ורצוי להטעין את הסוללה לפני כן כדי שתוכלו להתנייד מיד עם הנחיתה ולאחר פריקת הציוד לנוחותכם. כדי למנוע בעיות קחו אתכם את כל התרגומים הנדרשים של מפרט ציוד הניידות שלכם ובררו בחברת התעופה אם בנמל שבו אתם נוחתים נדרשים אישורים נוספים ומסמכים חיוניים על מנת לשחרר את הציוד ולמנוע עיכובים מיותרים.

שיתוף:

עוד בהקשר למתכננים טיסה לחו”ל וצריכים קלנועית מתקפלת להשכרה – איך עושים את זה נכון?.
מאמרים נוספים
היתרונות של קלנועית מתקפלת להשכרה

ניווט בג’ונגל העירוני או הנאה מטיול נינוח יכול להיות טרחה למדי עבור אנשים עם מגבלות בניידות. קלנועית מתקפלת להשכרה יכולה לספק מענה לאתגרים אלו, להציע