סרבל מגן / חליפת מיגון חד פעמית לקורונה

סרבל מגן / חליפת מיגון חד פעמית לקורונה

סרבל מגן / חליפת מיגון חד פעמית לקורונהסרבל מיגון הוא חליפת מגן חד פעמית – עליון המכסה את גם את פלג הגוף העליון וגם את התחתון.
בקטגוריה זו ניתן למצוא ציוד מגן אישי להתגוננות מפני וירוס הקורונה, כגון: סרבל חד פעמי, סרבל מיגון, חלוקים וחליפות מגן אישי, כיסוי ראש, ערדליים (כיסוי נעלים) לעסקים ולבית. חליפה וסרבל קורונה מיגון חד פעמי הינו מוצר נצרך בתקופה זו של נגיף הקורונה (COVID-19).

הסרבל מגן חד פעמי מחייב איכות מירבית ותקנים מחמירים. ולכן סרבל חד פעמי מספק מיגון והגנה מפני אבק, חלקיקים, מפני אתגרים כימיים כמו גם סיכונים ביולוגיים, דם, נוזלי גוף, מזהמים נגיפיים וחומרים מסוכנים. לסרבל חד פעמי עיצוב המאפשר תנועה חופשית ונוחות מירבית גם בזמן עבודה ממושך. אנו מתמחים בייבוא והפצה של ציוד רפואי ממיטב היצרנים והמפעלים וכך מבטיחים לכם מוצרים איכותיים בעלי אישורי תקינה מחמירים.

חליפת קורונה מתאים לשימוש פרטי?

חליפת קורונה או סרבל קורונה הם סרבלים חד פעמיים בעלי תקן יחודי אשר בודק את רמת הסינון של הנוזלים והכימיקאלים. בתקופה זו חליפות וסרבלים אשר משמשים למיגון צוותים רפואיים מגיע גם לשוק הפרטי. מיוחד למשפחות כאלו שבני משפחתם נידבק או חוששים מהדבקה בעלי עסקים פרטיים כמו מספרות, קליניקות ועוד עסקים קטנים שונים קטנים.

 

ממה מורכב סרבל חד פעמי תקני למיגון מזיקים

סרבל הגנה אנטיסטטי, חד פעמי, מעניק הגנה מפני אבק מזיק, שמנים והתזות קלות של כימיקלים.

מרכיב הבד: 70% פוליפרופילן /30% פוליאתילן. לסרבל עיצוב המאפשר תנועה חופשית ונוחות מירבית גם בזמן עבודה ממושך.

החלק הפנימי של הסרבל עשוי מפוליפרופילן המאפשר נידוף חום הגוף החוצה.

החלק החיצוני עשוי מפוליאתילן המעניק הגנה מפני חדירת חלקיקי אבק ונוזלים אל תוך הסרבל.

 

מה כולל בסרבל מגן חד פעמי לקורונה?

סרבל הגנה כולל: כיסוי ראש, שרוולי ידיים וקרסוליים אלסטיים, רוכסן באורך מלא מאפשר לבישה קלה ונוחה.

תקנים: EN 340, EN13982-1 (Type 5),EN13034 (Type 6) EN1149-5 

סרבל חד פעמי אנטיסטטי – הגנה מפני אבק מזיק, שמנים והתזות קלות של כימיקלים

עיצוב המאפשר תנועה חופשית ונוחות מירבית גם בזמן עבודה ממושך

 

למי מיועד סרבלי מגן אישי?

סרבל מיגון מיועד לאחזקה כללית, ניקיון, ייצור, אלקטרוניקה, קייטרינג, מעבדות, חדרים נקיים, תעשיית היופי, קוסמטיקה, היגיינה כימיקלים ועוד.

היום חליפות קורונה משמשות למשפחות המטפלות בבית בחולי קורונה ובנוסף לחברות רפואיות וסעודיות המשגיחות על מטופלים סעודיים או לצורך טיפול בבית הלקוח.

שיתוף:

עוד בהקשר לסרבל מגן / חליפת מיגון חד פעמית לקורונה.
מאמרים נוספים
היתרונות של קלנועית מתקפלת להשכרה

ניווט בג’ונגל העירוני או הנאה מטיול נינוח יכול להיות טרחה למדי עבור אנשים עם מגבלות בניידות. קלנועית מתקפלת להשכרה יכולה לספק מענה לאתגרים אלו, להציע